מתנות למתגייסים ומתגייסות

במדינה שבה ביטחון הוא הדבר החשוב ביותר וחוק גיוס הוא חובה, אין סיכוי שלא תכירו אדם שקרוב אליכם ומתגייס בקרוב וכאשר זה קורה, הדבר הראשון שעליו אנו חושבים הוא :"איזו מתנה נרכוש לכבוד הגיוס"?.

בטוח יש אדם אחד קרוב לפחות שאתם מכירים שעומד להתגייס, זה יכול להיות חבר קרוב או חברה קרובה, דוד, בן דוד, אח, אחות או כל בן משפחה קרוב אחר.

גיוס הוא דבר מאוד מרגש ואפילו די מלחיץ, מתנות למתגייסים עלולות להפיג מעט מהלחצים ולשמח את המתגייס הטרי והנרגש. כולנו רוצים לרכוש מתנה שתהיה שימושית ותעזור למתגייס בשלב כלשהוא במהלך השירות, אם זה בטירונות או אם זה במהלך השירות הסדיר ולכן חשוב להתאים את המתנה לאופי השירות של כל מתגייס, קרבי, תומך לחימה או ג'ובניק.

אגב אפשר גם להעניק מתנה שתעשה קצת שמח ותפיג את הלחץ שיש למתגייס או למתגייסת הטריים. לדוגמה, אפשר גם להעניק מתנה הכוללת פרטי לבוש. כך שכאשר החיילים והחיילות יוצאים לסופשבוע בבית, הם יוכלו להנות וללבוש בגדים חדשים וצעירים וכך קצת ישברו את השגרה שיש להם גם ככה כל השבוע עם לבישת המדים. לבנות, ניתן לרכוש בגדי מעצבים. אפשר לבחור שמלה יפה, מכנס מחויט או חולצה מעוצבת. לבנים, אפשר לבחור מכנסי ג'ינס, חולצה מכופתרת או חולצת טי-שירט וכו'.

מתנות למתגייסים עם דגש על שימושיות

 כפי שאמרנו, מתנות למתגייסים צריכות להיות שימושיות ומותאמות לאופי השירות של כל מתגייס, לדוגמא, חייל קרבי שעומד להתגייס בחורף ולבצע טירונות ארוכה, קורסים ושירות סדיר לא קל במיוחד עם המון מצבים בשטח, מתנה שימושית לאופי שירות שכזה יכולה להיות סט של ביגוד תרמי לחייל כמו: חולצה תרמית ומכנס תרמי, שמחממים ושומרים על טמפרטורת גוף תקינה ויאפשרו לחייל להעביר את הלילות הקפואים בצורה הרבה יותר נעימה, לעומת זאת חייל שעומד להתגייס לשירות של "ג'ובניק", בשירות סדיר של יומיות בכל יום, בקבוק אקולוגי יכול להוות מתנה נפלאה ושימושית, הבקבוק שומר על טמפרטורת מים קרירים ובנוסף לכך המים ללא רעלים. במשך השהות הארוכה במשרד, בקבוק שעומד על השולחן, מהווה תזכורת מצוינת לשתיית מים במהלך היום, השהות במזגן, מחוץ לחום השמש, עלולה לגרום לשכיחה של שתיית מים מרובה ובקבוק צבעוני, איכותי ועמיד זוהי תזכורת מצוינת לשתיית מים וכאשר הם נשארים קרירים במהלך כל היום, חווית השתייה הופכת להרבה יותר מהנה.

מתנות למתגייסים- לא בהכרח שימושיות אך מהנות

לאחר שדיברנו על מתנות שימושיות למתגייסים, נדון על סוג נוסף של מתנות: מתנות מהנות וכיפיות, לדוגמא: ספרים ומגזינים, הם לא בהכרח מתנה שימושית במיוחד, אך זוהי מתנה שלגמרי מעבירה את הזמן בצורה מהנה, כאשר יש זמן פנוי כמובן.

מהו זמן פנוי? לדוגמא, שבתות בבסיס, הן לא הדבר הכי מהנה שיש והמחשבה על לסגור שבת אפילו די מעיקה, אך ספר טוב יכול להוות זמן איכות מצוין ולהעביר את השבת הרבה באופן הרבה יותר מהיר ובדרך הרבה יותר מעניינת.

 ישנן אין ספור אפשרויות למתנות למתגייסים, במידה ואתם לא בטוחים מהי המתנה המתאימה, התייעצו עם חברים קרובים, הורים ומשפחה, כך שתקלעו בול ותוכלו להעניק מתנה משמחת, שימושית ואיכותית.

 

מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:4