ככה נתלבש בקיץ הקרוב

למרות שהקיץ ניחן באותם מאפיינים כל הזמן, מה שמשתנה בו מדי שנה אלו האופנות ומה שלבשנו בקיץ הקודם יכול מאוד שלא יהיה רלוונטי כיום. כל שנה מביאה עמה שינויים, שינויים אשר ישפיעו על הארון שלך ויגרמו לך להיראות כמה שיותר מעודכנת ואופנתית. אם עוד לא התעדכנת או ניסית לפענח את מה שקרה על מסלולי התצוגות, הנה כמה טרנדים לוהטים לקיץ הקרוב.

חולצות

אחת המגמות היותר מובילות שרואים על מסלולי התצוגות היא חזרה לנשיות, "האישה האמיתית" או העצמת נשים. במונחים של חולצות הדבר בא לידי ביטוי בגזרות נוחות עד מחויטות ובחיתוכים מאוד מחמיאים לגוף, לכל גוף. ההבדל משנים קודמות הוא באפשרויות הבחירה, ישנו מבחר רחב אשר נע בין חולצות מעוצבות מבדים נשפכים ועד חולצות בסגנון מחויט. אם את חזקה ועוצמתית, אם שקטה ועדינה, אם ספורטיבית ואלגנטית ואם צנועה וחסודה, כל אישה יכולה להיות פשוט עצמה, מבלי לוותר על הסטייל והאופנה.

צבעוניות

בשנים האחרונות צבעי הניוד והבז' לאט לאט השתחלו להם לעולם האופנה ותפסו מקום של כבוד. בעדינות רבה צבעים אלו תפסו את מרכז הבמה במסלולי התצוגות, בצורה  אלגנטית ווך מתן כבוד לגוונים פשוטים ורכים כמו שיבולת שועל, סומק ולבן. מדובר על ספקטרום של צבעי בז' על גווניהם בסופו של דבר, אך במונחים של אופנה עכשווית פריטים בגוונים אלו יהיו בין הדברים היפים ביותר שכל אישה יכולה ללבוש. מנעד הגוונים הרחב מאפשר לכל אחת למצוא את הגוון שעובד יותר עבורה ולהיראות מתוחכמת ויוקרתית. אם אינך מתחברת לעדינות של הבז' ורוצה שכולם ידעו שאת כאן, לידיעתך: גם צבעי ניאון חזרו לאופנה השנה.

 

בגדי ים

את עיקר הזמן בקיץ כולנו מבלות בים או בבריכה, לפחות בעולם אידיאלי. לכן גם אם רק עבור חופשה, זו ממש חובה לשדרג את המלאי עם בגדי ים מעוצבים בארון. אם את חובבת  ביקיני, הטרנד הלוקח הוא שילוב מנצח בין צבעים: כלומר חזייה בצבע אחד עם תחתון בצבע אחר, כאשר עדיין, תחתונים בגזרה גבוהה נחשבים IN. בגדי ים זוהרים גם מככבים בפיד של דוגמניות אינסטגרם רבות, וגם דגמים א- סימטריים אלכסוניים או עם הדפסים אלכסוניים. השנה גם בגדי ים בסגנון רטרו עשו קאמבק גדול, ובהקשר להעצמת האישה, בגדי הים העונה נותנים כבוד לקימורים הנשיים כך שכל אחת יכולה לבחור את הדגם המתאים לסגנון ולמבנה הגוף שלה.

בגדי מעצבים

בסופו של יום, מי שקובע את הטרנדים החמים אלו הם המעצבים. הם קוראים את המפה ומפרשים. את הפרשנות שלהם רואים על מסלול התצוגה ומשם הדרך לחנויות קצרה. לכן אם ברצונך להתעדכן בטרנדים לקיץ 2019 כל שעליך לעשות הוא לבקר בחנות מעצבים מובילה. במקום מתקדם אופנתית תוכלי לדעת מהן המגמות שכבשו את מסלולי התצוגות, אלו אלמנטים ואביזרים מככבים ובאופן כללי ללמוד איך לעורר לחיים את המלתחה ולהפוך אותה לשיקית ואופנתית.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5