איך לבצע התאמה נכונה בין בגדים לתכשיטים?

כאשר מדובר על קניית תכשיטים, מדובר על דבר מורכב ולא זול. על כן, מומלץ מאוד לקנות את התכשיטים בצורה חכמה. אז אם מצאתם לכם את התכשיטים המתאימים, כיצד תדעו להתאים את הבגדים המתאימים? הרי חנויות לאופנה ומכירת בגדים לא מציעות גם שירות סטיילינג. אז כדי שתמנעו מטעויות, נשמח לשתף אתכם במספר טיפים שיעזרו לכם לקנות תכשיטים ובגדים, כך שיתאימו אלה לאלה.

רכישת בגדים

אם אתם מחפשים בגדים ליציאה ובגדי ערב, עליכם לחפש אותם בחנויות המציעות את סוג הבגדים האלה. לדוגמה, יש לא מעט חנויות בערים שונות ברחבי הארץ וכמו כן, חנויות אינטרנטיות המציעות בגדי מעצבים. אלו חנויות בהן יש בגדים שתמיד יהיו באופנה ויתאימו לאירועים מסוגים שונים. בחנויות כאלה, תוכלו למצוא את כל פריטי הלבוש - חולצות מעוצבות, מכנסיים אלגנטיות, אוברולים, חליפות ועוד.

יחסי הגומלין שבין התכשיט לבגד

ראשית, יש לקחת בחשבון, שהבגדים והתכשיטים יצרו מעטפת יפה ככל האפשר. ההמלצה היא שבמידה ורכשתם את התכשיטים, אתם תוכלו להגיע איתם ישירות לחנות הבגדים וכאשר התכשיטים עליכם, אז תוכלו גם למדוד את הבגדים שבחרתם. כך תוכלו לראות האם יש חיבור והאם יש התאמה. התכשיטים אמורים רק להוסיף להופעה החיצונית.

שנית, הבגדים שאתם בוחרים, צריכים להתאים לצבע העור ולהחמיא לגזרה שלכם. התכשיטים גם כן. לדוגמה, יש תכשיטים הכוללים שרשראות שעונדים זו מעל זו. מדובר על שרשראות שיכולות רק להחמיא. מה שכן, יש לבדוק שהן באמת מחמיאות ולא יוצרות תחושה של עומס.

שלישית, אם אתם לובשים פריט לבוש שהינו בעל מחשוף עמוק, אז ההמלצה היא דווקא לענוד תכשיט שיהיה קטן, איכותי ובודד. מדוע? כי אותו מחשוף יכול לצור אפקט של מסגרת לתכשיט וכך גם המחשוף וגם התכשיט, עשויים להחמיא עוד יותר להופעה החיצונית.

לקנות בהתאם להקשר ולאירוע

אם אתם משתתפים באירוע סולידי, נסו להימנע מפריטי לבוש עם מחשוף גדול. מדוע? כי לא תרצו למשוך תשומת לב לאזור החזה ומעבר לכך, העדיפות היא גם לא לענוד תכשיט גדול. יש לענוד תכשיט עדין, שיתאים לקימורים. אם בכל זאת בוחרים ללבוש פריטים עם מחשופים, יש לרכוש תכשיטים עדינים ולא עמוסים. לדוגמה, שרשרת עם אבן בודדת. יש לבחור שרשרת שתחמיא לצבע העור. במרבית המקרים, כאשר מדובר על שרשראות, ההמלצה היא לרכוש שרשראות באורך של 35 עד 40 ס"מ. מה שכן, אם יש לכם מבנה צוואר שהינו מוארך, אז העדיפות היא לרכוש שרשרת קצרה יותר. את אותה השרשרת, תוכלו לענוד מעל צווארון גולף.

שורה תחתונה

חשוב מאוד שיהיו לכם פריטי לבוש שישתלבו עם התכשיטים שאתם קונים. נסו להתאים את התכשיטים שאתם קונים, כך שיהיו שמישים לכם למגוון סוגים של הופעות וכמו כן למגוון פריטי לבוש שיש לכם בארון. מדי פעם, נסו להוסיף פריטי לבוש או תכשיטים ובכך תוכלו להתחדש ולשדרג את ההופעה החיצונית שלכם.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5