איך בונים טוטאל לוק מושלם?

איך בונים טוטאל לוק מושלם - מעיצוב השיער ועד בגדי מעצבים

להיראות טוב זה לא רק להתלבש במיטב המחלצות, אלא גם לנעול נעליים מותאמות, לסדר את השיער בהתאם, להתאפר ואף להוסיף אקססוריז לרבות שרשראות, צמידים, עגילים וכיוצא בזאת. אחת הדילמות אל מולן עומדות נשים רבות, היא כיצד ניתן לבנות את הלוק המושלם, כך שהיציאה מהבית תהיה לא פחות ממושלמת. ההקפדה על סך הפרמטרים, היא שהופכת את האישה לבעלת מראה מהודר ומושלם, כזה שיסובב אחריה ראשים ויאפשר לה להיראות היפה בנשים המטופחות. במאמר זה ננסה לעשות קצת סדר ולהנחות גם אותך כיצד יש להתארגן ליציאה מהבית ולהיות בעלת הלוק המושלם ביותר.

השיער שלכן מגדיר את הלוק שלכן

אחד הפרמטרים החשובים ללוק המושלם לו את מייחלת, הוא השיער שלך. אין ספק כי שיער מטופח הוא שיער שתורם רבות למראה הזוהר איתו את יוצאת מהבית. כדי להגיע למצב בו השיער מושלם, יש להיעזר לא פעם בתכשירים שונים לרבות מוצרי שיער הכוללים קרם לשיער, שמפו ללא מלחים למי שעברה החלקה ולעיתים אף מתעורר הצורך להחליק את השיער באמצעות מחליק שיער או פן. אם שיער חלק הוא פחות העדיפות שלך, את יכולה בחלט לסלסל את שיערך ולהעניק לו מראה אביבי או שובב בהתאם לתחושה איתה התעוררת הבוקר.

הבגדים שתבחרי יגדירו מי את

בגדים מעוצבים הם לא רק פרטי לבוש שנועדו לשמור על האיברים המוצנעים או על חום הגוף, אלא הם פריטי לבוש אופנתיים שתורמים רבות למראה ולמה שמבקשת האישה לשדר. הבחירה בבגד הנכון צריכה להיעשות בהתאם  לתוכנית היומיום של האישה בין אם היא יוצאת ליום עבודה במשרד, ליום פגישות מחוץ למשרד, יוצאת לסרט עם הבעל או החבר, אירוע כגון חתונה בר מצווה ושות, נפגשת עם חברות לקפה או סתם יוצאת לשבת בבית קפה וללגום כוס קפה הפוך להנאתה. מעבר לפעילות המתוכננת, על האישה להתייחס לתחושה שעוטפת אותה, בין אם היא מרגישה סקסית באותה נקודת זמן, קלילה או דווקא רצינית.

סגנונן הלבוש עתיד להתאים לפעילות ולהרגשה שהרי אין זה הגיוני שלחתונה תגיע האישה לבושה כאילו התכוונה לצאת לסרט עם חברות ולהיפך, יהיה זה פחות מרשים אם תגיע האישה עם שמלת ערב מהודרת לסרט בקניון העיר בו היא מתגוררת.

את הכי יפה כשאת מיוחדת במינה

הבחירה בבגדים אותם תלבש האישה מתחילה בקניה. ישנן נשים שממהרות לרכוש בגדים מהליין העכשווי של אחת מהרשתות אליהן היא מתחברת, אך האמת לאמיתה היא שככל שתשכיל אישה לרכוש בגדי מעצבים, כך היא תהיה מיוחדת וייחודית יותר והסיכוי שתפגוש אישה נוספת שלובשת את אותם הבגדים בדיוק היא מזערית. לכל אישה יש בגדים בהתאמה אישית ולא כל מה שנראה מעולה על אישה ספציפית, יראה אותו הדבר על אישה אחרת אלא להיפך – לעיתים הבחירה צריכה להיעשות בהתאמה אישית בלבד.

 
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5